Artykuły

Oświetlenie domu Oświetlenie biura Oświetlenie przemysłowe Efektywność energetyczna

Oświetlenie domowe | źródła światła  (2015-07-14)   CREE

Cree dostosowuje swoje lampy LED do współpracy z automatyką domową SmartThings

Cree zapowiedziało dostosowanie swoich usieciowionych źródeł światła LED do współpracy z produktami automatyki domowej firmy SmartThings, która jest częścią światowego Centrum Innowacji firmy Samsung. Ta informacja została podana w cztery miesiące po premierze usieciowionych lamp LED firmy Cree i umacnia ich pozycję jako najbardziej uniwersalnych usieciowionych lamp LED dostępnych na rynku.

  Cree jest zobowiązane do współpracy z innymi liderami branży, aby zapewnić większą uniwersalność i kompatybilność usieciowionych lamp LED i wykorzystujących je rozwiązań oświetleniowych, które będą wprowadzane w najbliższym czasie.” – powiedziała Betty Noon, dyrektor marketingu Cree. „Usieciowiona lampa LED Cree jest zaprojektowana tak, aby była zgodna z istniejącymi platformami wiodącymi na rynku, jak również tymi które dopiero się pojawią, dlatego klienci mogą być pewni, że ich inwestycje są chronione i przystosowane do współpracy z nowymi inteligentnymi urządzeniami, także w przyszłości.
 
Usieciowiona lampa LED Cree jest inteligentnym źródłem światła LED, które dzięki doświadczeniu jakiego klienci oczekują od Cree, łączy w sobie największą w branży prostotę rozwiązań, kompatybilność z wielu platformami i przystępną ceną. Ledowa lampa usieciowiona Cree stanowiąca zamiennik lampy żarowej o mocy 60 W, z możliwością pełnej kontroli i ściemniania dzięki aplikacji SmartThings, zużywa o 81% mniej energii elektrycznej i ma nominalną trwałość 25 000 h, popartą 3 letnią gwarancją.
 
Naszym celem w SmartThings jest dalsza maksymalizacja elastyczności i swobody wyboru tak, aby użytkownicy mogli łączyć i kontrolować wszystkie swoje ulubione urządzenia za pomocą jednego prostego interfejsu w otwartym systemie” – powiedział Justin Wong, wiceprezes działu rozwoju biznesu w SmartThings. „Jako jedno z najatrakcyjniejszych usieciowionych źródeł światła LED na rynku, lampa Cree jest niewątpliwie najlepszym wyborem i cieszymy się, że mogliśmy zapewnić jej zgodność z naszym systemem automatyzacji oświetlenia i ogólnej automatyzacji domu.
 
Podobnie jak inne źródła LED firmy Cree, także lampy usieciowione emituję ciepłe, dookólne światło dzięki ich cztero-częściowemu elementowy świecącemu, który pozwolił stworzyć zwarte i zoptymalizowane pod względem optycznym źródło światła, zamknięte w trwałej obudowie o wysokiej odporności mechanicznie, które zapewnia strumień świetlny 815 lm przy białej barwie promieniowania i temperaturze barwowej 2700 K.
 
 
Źródło: Cree
 

Komentarze: