Artykuły

Oświetlenie domu Oświetlenie biura Oświetlenie przemysłowe Efektywność energetyczna

Oświetlenie profesjonalne | zasilanie i sterowania  (2014-03-19)  

Nowe zasilacze i moduły LED z firmy Narva


Nowościami w ofercie firmy Narva są zasilacze TALEXX converter TEC przeznaczone do źródeł LED oraz moduły LED typu TALEXX module START CLE EM.


Zasilacze TALEXX converter TEC
Nowe zasilacze stanowią kompromis pomiędzy ceną i wydajnością. Seria zasilaczy TALEXX converter TEC obsługuje większość popularnych modułów LED, idealnie pasuje do serii modułów TALEXX module STARK SLE gwarantując optymalną wydajność i żywotność modułów LED. Seria TEC zapewnia doskonałą jakość i wydajność, a jednocześnie gwarantuje odpowiednią pracę modułu LED.

 


W nowej serii zastosowano całe doświadczenie w zakresie stateczników elektronicznych. Najbardziej zaawansowanym efektem pracy stały się zasilacze TALEXX converter serii TOP. Są to urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb - regulacja prądu i kontrola temperatury nie stanowi już problemu. Zasilacze zostały zaprojektowane w sposób bardzo przemyślany i są idealnie przystosowane do modułów TALEXX modules serii SLE i DLE.


Moduły LED z serii TALEXX modules serii SLE i DLE
Ośmiokątna i okrągła wersja modułów LED typu TALEXX module START CLE EM gwarantuje idealnie równomierne oświetlenie. Inspiracją do ich stworzenia były okrągłe świetlówki. Moduły pasują idealnie do opraw o kształcie okrągłym i kwadratowym. Moduł charakteryzuje się wysoką wydajnością energetyczną - potrzebuje jedynie ok. połowy mocy w stosunku do odpowiadających mu świetlówek. Może być wykorzystywany do pracy jako oświetlenie awaryjne. Jest to jego główne zastosowanie w oświetlaniu biur, sklepów i ciągów komunikacyjnych w budynkach: korytarzy i klatek schodowych. Jest oferowany w dwóch wersjach – z otworem centralnym lub bez niego.

 


Źródło: NARVA Polska

 

Komentarze:


Advertisement