Oświetlenie profesjonalne  (2020-12-11)   Artykuł sponsorowany SIGNIFY

Tam, gdzie liczy się światło, warto postawić na jakość

Poznaj Philips CoreLine
 
Obecnie do wszystkich nowych i modernizowanych budynków klienci poszukują przystępnych cenowo rozwiązań oświetleniowych, które zapewnią wysokiej jakości światło przy niewielkim zużyciu energii. Philips Coreline to linia profesjonalnych, zintegrowanych opraw LED, przeznaczonych do bezpośredniej modernizacji oświetlenia konwencjonalnego.

 


Produkty z serii CoreLine to gwarancja długiego okresu eksploatacji do 70 000 godzin, a co za tym idzie nieprzerwanej pracy i mniejszych wydatków związanych z konserwacją. Oprawy CoreLine wykonane przy użyciu odpowiednio dobranych materiałów wyróżniają się trwałością, a ich kluczowe elementy zostały poddane testom pod względem niezawodności i wydajności. Jakość Philips Coreline poparta jest również pięcioletnim okresem gwarancji producenta.
 
Kluczowe cechy produktów Philips Coreline to:
  • Innowacyjność: Produkty CoreLine są pierwszymi oprawami LED, które współpracują  z aplikacją oraz panelem sterowania oświetleniem Interact Pro.
  • Łatwa instalacja: Ergonomiczna konstrukcja opraw CoreLine pozwala na łatwe zastępowanie dotychczasowych elementów oświetlenia bez konieczności kosztownej wymiany okablowania.
  • Wysoka jakość: Produkty CoreLine zapewniają wysokiej jakości strumień świetlny dzięki technologii LED. Rozwiązania najwyższej jakości gwarantują długi okres eksploatacji.


Prawdziwi zawodowcy polegają na Philips CoreLine

Każdy budynek, hala czy przestrzeń biurowa dzięki optymalnie dobranemu oświetleniu LED może wyglądać wyjątkowo i stać się miejscem przyjaznym dla ludzi wpływającym na komfort pracy oraz bezpieczeństwo. Oprawy z serii Coreline to oświetlenie łatwe do instalacji, co upraszcza przeprowadzenie modernizacji. Ponadto przystępne cenowo, energooszczędne i charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. Seria produktów Coreline to aż 15 rodzin opraw do różnorodnych zastosowań w obszarach takich jak: biura, przemysł, parking, handel, tereny zewnętrzne i wiele więcej.


Przykłady opraw

CoreLine Batten: Oprawy posiadają ergonomiczną konstrukcję ułatwiającą instalację, pozwalającą tworzyć linie świetlne bez używania dodatkowych akcesoriów. Charakteryzują się energooszczędnością nawet do 130 lm/W i trwałością 50 000 godzin L70. Stosowane głównie w przestrzeniach produkcyjnych, przemysłowych czy halach montażowych. Oprawy CoreLine Batten mają wbudowaną funkcję łączności bezprzewodowej i mogą być stosowane wraz z oprogramowaniem Interact Pro.
 
Coreline Panel: Moduły Panelowe LED CoreLine mogą zastępować oprawy funkcjonalne w systemach oświetlenia ogólnego. Oprawa charakteryzuje się energooszczędnością, zapewnia zużycie prądu niższe o ponad 40% w porównaniu z funkcjonalnymi oprawami TL-D. Jednorodna tafla światła umożliwia wybór dwóch temperatur barwowych: 3000 i 4000 K. Dostępne są również w wersjach do oświetlenia powierzchni biurowych (OC – UGR<19) i komunikacyjnych (NOC). Stosowane głównie w biurach, pomieszczeniach szkolnych, sklepach i obiektach służby zdrowia.
 
CoreLine Malaga: Rodzina produktów CoreLine Malaga jest przeznaczona do oświetlenia dróg, ulic
i terenów mieszkaniowych, a także terenów transportu publicznego – przystanki autobusowe
i tramwajowe. Oprawy są dostępne w dwóch rozmiarach, a do działania używają zewnętrznego zasilacza Philips Xitanium o stałej mocy wyjściowej. Zastosowana optyka średniostrumieniowa (DM) gwarantuje wydajny rozsył światła na drodze.
 
Coreline Tempo: To bardzo wydajne projektory zewnętrzne, będące idealnymi zamiennikami opraw w technologii konwencjonalnej. Łatwe w montażu projektory CoreLine Tempo oferują światło o doskonałej jakości dedykowane do różnych obszarów zastosowań (przestrzenie i obiekty sportowe oraz rekreacyjne, fasady budynków, billboardy ) oraz wybór wysoko wydajnych asymetrycznych i symetrycznych układów optycznych. Dodatkowo, oprawy wyposażone zostały w Service tag czyli system identyfikacyjny oparty na QR, który identyfikuje każdą oprawę oświetleniową i dostarcza informacje na temat jej utrzymania, instalacji i części zamiennych.

 


Szczegółowy opis każdej z rodzin znajdziesz na stronie: https://www.lighting.philips.pl/produkty/coreline#families


Przekonaj się jak może wyglądać projekt oświetlenia z CoreLine

Chcesz sprawdzić jaka oprawa będzie pasowała do wnętrza, które projektujesz? Zobacz CoreLine w pełnej krasie, weź udział w interaktywnym spacerze 360°, aby poznać produkty CoreLine i ich kluczowe zastosowania.
https://www.coreline.lighting.philips.com/

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:
https://www.lighting.philips.pl/wsparcie/nawiaz-polaczenie/contact-us/contact-us

Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW