Oświetlenie profesjonalne | przemysł  (2015-10-29)   HAVELLS SYLVANIA

Oprawa oświetleniowa Start LED Highbay z firmy Havells-Sylvania

Wydajność, funkcjonalność i niezawodność

Rodzina opraw oświetleniowych EVO LED firmy Havells-Sylvania została niedawno rozszerzona o nową oprawę o nazwie Start LED Highbay.

W skład rodziny EVO wchodzą obecnie zarówno nowo opracowane produkty, takie jak oprawy panelowe Start Flat Panel LED i Start Panel LED G2 oraz szczelna liniowa oprawa przemysłowa Sylproof LED, jak i oferowane wcześniej downlighty SylFire LED, plafoniery SylCircle LED, taśmy CHEER LED Strip oraz listwy oświetleniowe Batten LED. Rodzina ta jest stale rozwijana i w przyszłości będzie powiększana o kolejne nowe produkty. Wszystkie produkty charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi i doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Oprawy LED z rodziny EVO są wydajne energetycznie dzięki czemu pozwalają zmniejszać koszty eksploatacyjne instalacji oświetleniowych. Są łatwe do szybkiej instalacji i obsługi co sprawia, że są chętnie wybierane przez wykonawców systemów oświetleniowych.

Nowe Start LED Highbay to seria opraw przeznaczonych do oświetlenia obiektów handlowych, przemysłowych, produkcyjnych, portów lotniczych i dużych wnętrz biurowych. Oprawy z serii Start LED Highbay zapewniają wysoką wydajność. Ich strumień świetlny dochodzi do 21 573 lm w oprawach o mocy 190 W przy skuteczności świetlnej całego systemu wynoszącej 114 lm/W. Dostępne są oprawy w wersjach o dwóch mocach 95 W lub 190 W oraz dwóch kątach rozsyłu wiązki świetlnej – średnim 85° i wąskim 55°. Pozwala to użytkownikom na wybór najlepszej kombinacji w zależności od zadania oświetleniowego. Oprawy Star LED Highbay z rodziny EVO LED zostały zaprojektowane w ten sposób, aby spełniały najwyższe wymogi wydajności, funkcjonalności i niezawodności, co czyni z nich doskonałą propozycję dla instalatorów i wykonawców systemów oświetleniowych.

  Wyjątkową zaletą serii opraw Start LED Highbay jest wytrzymała obudowa wykonana z lekkiego stopu magnezowego, umożliwiająca łatwy montaż. Oprawy zostały wyposażone w standardowe moduły LED, które umożliwiają łatwą konserwację i przyszłą modernizację. Są dostępne w wersji ze światłem białym naturalnym o temperaturze barwowej 4000 K i charakteryzują się trwałością 50 000 h przy spadku strumienia świetlnego do 70% wartości początkowej (L70) w porównaniu do 10 – 20 tys. h trwałości tradycyjnych opraw oświetleniowych z lampami metalohalogenkowymi z jarznikiem kwarcowym. Nowe oprawy Start LED Highbay mieszczą się w klasie energetycznej A++, A+ i są standardowo wyposażone w specjalny uchwyt do szybkiego montażu. Dla łatwej zamiany tradycyjnych opraw z wysokoprężnymi wyładowczymi źródłami światła, nowe oprawy Start LED Highbay oferowane są w dwóch wielkościach – mniejsze o średnicy 280,4 mm i strumieniu świetlnym nieco ponad 10 000 lm oraz większe o średnicy 400 mm i strumieniu świetlnym ponad 20 000 lm.

 


Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej firmy Havells-Sylvania pod adresem www.havells-sylvania.com lub dzięki nowej aplikacji na smartfony, którą można pobrać przez Internet ze sklepów ITunes lub Google Play. Informacje można także uzyskać kontaktując się z firmą Havells-Sylvania pod adresem mailowym info.pl@havells-sylvania.com.

Strona produktu

Broszura produktowa (GB)
 
HAVELLS-SYLVANIA Poland Sp. z o.o.

Biuro handlowe:
53-025 Wrocław, ul. Skarbowców 23a
tel.: +48 / 728 888 277
info.pl@havells-sylvania.com
www.havells-sylvania.com

 

Treści powiązane:Komentarze:


Katalogi

Katalog firm PL Katalog importerów  Katalog stron WWW

Archiwum informacji

Archiwum newsów

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne wortalu LIGHTING.PL

Giełda pracy

Giełda pracy

Targi, konferencje

Targi, konferencje

Najciekawsze artykuły - oświetlenie profesjonalne

Oświetlenie placówek służby zdrowia

Oświetlenie placówek służby zdrowia

Na całym świecie liczba osób wymagających opieki zdrowotnej stale rożnie. W większości krajów europejskich zachodzą zmiany demograficzne polegające na starzeniu się społeczeństw. W najbliższych latach liczba pacjentów placówek służby zdrowia i ludzi w podeszłym wieku wymagających zorganizowanej opieki będzie rosła coraz bardziej. W ślad za tym będą też rosły potrzeby i wymagania stawiane placówkom opieki medycznej.

Inteligentne systemy oświetlanie ulic

Inteligentne systemy oświetlanie ulic

Ostatnie lata przynoszą dynamiczny rozwój techniki LED w zakresie systemów oświetlenia ulicznego. Instalacje oświetlenia ulicznego LED mogą być łatwo sterowane. Takie sterowanie może obejmować całe grupy lub nawet poszczególne indywidualne oprawy, które można załączać lub wyłączać o zadanej porze, przyciemniać w dowolnym stopniu w zadanych porach i kontrolować stan poszczególnych urządzeń.

Inteligentne miasta są coraz bliżej

Inteligentne miasta są coraz bliżej

Philips Lighting stworzył za pomocą wirtualnej rzeczywistości zapowiedź tego, jak w 2030 roku mogłoby wyglądać miejskie życie. Podczas światowego kongresu Smart Cities Expo w Barcelonie, Philips Lighting Research podzielił się swoją wizją na temat tego, jak w ciągu nadchodzącego dziesięciolecia systemy kompleksowego zarządzania światłem odegrają kluczową rolę w tworzeniu inteligentnych miast.

Human Centric Lighting - oświetlenie zgodne z potrzebami człowieka

Human Centric Lighting - oświetlenie zgo...

Technologie sztucznego oświetlania wnętrz wciąż się rozwijają. Z jednej strony wzrasta wydajność energetyczna oświetlenia, a sposoby stosowania i kontrolowania światła na powierzchniach pracy wzrokowej są ulepszane. Z drugiej, dzięki wielu badaniom naukowym, za pomocą światła sztucznego aktywnie wpływamy na emocje, samopoczucie i produktywność pracy osób przebywających w oświetlanych wnętrzach.

Światło znakiem hotelowej marki

Światło znakiem hotelowej marki

Ludzie podróżujący po świecie w celach turystycznych lub biznesowych zatrzymują się w hotelach, od których oczekują atmosfery przytulnego domu lub luksusowego miejsca pracy. Hotele stosują różnorodne środki, aby przyciągnąć gości do siebie. Niepowtarzalną szansę wykreowania atmosfery potwierdzającej oferowany luksus może stać się światło. Oświetlenie może stanowić rozpoznawalny znak hotelowej marki.

Oświetlenie a BHP w biurach, przemyśle i handlu

Oświetlenie a BHP w biurach, przemyśle i...

Oświetlenie jest jednym z kluczowych czynników mających wpływ na bezpieczeństwo pracy. Choć dokładne wymogi względem jego parametrów są uzależnione od specyfiki zadań wykonywanych w zakładzie, istnieją również zalecenia ogólne, wspólne dla wielu rodzajów stanowisk pracy.

OŚWIETLANIE OBIEKTÓW