Oświetlenie profesjonalne | obiekty architektoniczne  (2022-01-04)   LUXIONA

Nowe lodowisko klubu hokejowego Polonia Bytom pełne światła

W ostatnim czasie jedną z najważniejszych i największych inwestycji sportowych w Bytomiu jest nowe lodowisko klubu hokejowego Polonia Bytom. Hala lodowiska wyróżnia się również nowoczesnym oświetleniem. 

  Pełen nowatorskich rozwiązań, nowoczesny obiekt z 1400 miejscami dla kibiców, przystosowany jest do rozgrywek krajowych,  międzynarodowych, a nawet mistrzostw świata. Niezwykle ciekawa konstrukcja architektoniczna dachu budynku oparta jest na systemie krzyżowych dźwigarów samonośnych z drewna o rozpiętości ponad 50 m. Pod tym względem to jedyny taki obiekt w Polsce, ale to nie wyłączny jego atut.
 
Hala lodowiska wyróżnia się również nowoczesnym oświetleniem zrealizowanym przy użyciu sprzętu oświetleniowego firmy LUXIONA. Zastosowano tu oprawy dedykowane dla przemysłu oraz sportu rozbudowane do 7-miu modułów LED o łącznym strumieniu świetlnym wynoszącym 42000 lm, które doskonale sprawdzają się w oświetleniu obiektów o dużych powierzchniach. Są także idealne do pomieszczeń, w których panują ciężkie warunki, np. niska temperatura lub podwyższona wilgotność. 
Oprawy spełniają również najwyższe wymagania dotyczące oświetlenia podczas transmisji telewizyjnych zapewniając światło o temperaturze barwowej i natężeniu idealnym do prowadzenia relacji w wysokiej rozdzielczości obrazu. By wszyscy kibice, ci obecny w hali, ale także ci przed ekranami telewizyjnymi, cieszyli się znakomitymi warunkami do oglądania ich ulubionych rozgrywek sportowych.

Źródło: LUXIONA

Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW