Oświetlenie profesjonalne | obiekty architektoniczne  (2016-07-13)   AST SYSTEM

Proste sterownie oświetleniem obiektów sportowych

Firma AST System stworzyła sterownik do zarządzania oświetleniem na obiektach sportowych – ASTorlik. Jest to pierwszy na rynku sterownik do załączania oświetlenia na obiektach sportowych przy pomocy smartfonu poprzez darmową aplikację.

 


Dzięki rozwiązaniu ASTorlik nie trzeba opłacać abonamentu jak było to robione do tej pory. Teraz wystarczy pobrać darmową aplikację zaprojektowaną z myślą o sterowaniu oświetleniem obiektów sportowych, a kontrolę nad oświetleniem masz w zasięgu ręki.
 
Za pomocą aplikacji użytkownik może załączyć oświetlenie wybranego obiektu sportowego na czas od 30 do 90 minut, a jeden sterownik wystarczy do zarządzania dwoma obiektami niezależnie. Aplikacja sprawia, że można załączyć oświetlenie boiska piłkarskiego, na którym mamy ochotę pograć a zlokalizowane, nieużywane w tym czasie, obok boisko do koszykówki nadal będzie niezałączone. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie poniesiemy dodatkowych kosztów za załączenie zbędnego oświetlenia.
 
Użytkownik w każdej chwili będzie mógł skontrolować czas pozostały do wyłączenia oświetlenia a zarządca obiektu będzie mógł według swojego uznania określić godziny korzystanie z oświetlenia obiektu. Zabezpieczenie sterownika za pomocą kodu PIN daje pełne bezpieczeństwo, aby nikt niepowołany nie zmienił ustawień sterownika.
 
Aplikacja mobilna ASTorlik wraz ze sterownikiem ASTorlik to, jak twierdzi firma, pierwsze na rynku rozwiązanie dające możliwość zdalnego załączania oświetlenia na obiektach sportowych typu Orlik bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów użytkowania. Dzięki niemu zarządcy obiektów sportowych nie muszą wybierać pomiędzy ręcznym załączaniem oświetlenia, co zwykle łączy się z niezbędną obecnością w celu otworzenia skrzynki oświetleniowej, a drogim system z użyciem karty SIM.
 
Źródło: AST System

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW

Advertisement