Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2016-11-24)   OSRAM

OSRAM stawia na elastyczność

Szeroko rozumiana elastyczność przyświecała uczestnikom branżowego spotkania producentów rozwiązań oświetleniowych, które pod koniec października zorganizowała firma OSRAM.

 
 


Celem spotkania było nie tylko zapoznanie uczestników z obecną strukturą firmy i najnowszymi trendami na rynku oświetleniowym, lecz także, a może przede wszystkim, poszerzenie wiedzy uczestników. Z tego powodu wśród prelegentów, oprócz specjalistów OSRAM, znaleźli się eksperci z Politechniki Warszawskiej, firmy Khatod czy Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej.
 
Oświetlenie to już nie tylko światło, lecz także szereg nowych technologii i trendów. To wyzwanie, które wymaga od nas, producentów, niestandardowego podejścia i kreatywnego myślenia – mówił podczas otwarcia konferencji Sebastian Ostrowski, Prezes OSRAM Polska i Dyrektor Sprzedaży Działu Digital Systems na Europę Centralną.
 
- Każdy system oświetleniowy to ogromna praca zespołowa. W dobie postępującej rewolucji na rynku, ścisła współpraca i wymiana doświadczeń z liderami branży są kluczem do sukcesu każdego projektu, na każdym jego etapie – powiedział po spotkaniu Robert Nowak, Prezes Zarządu firmy Euroledlighting.
 
Dużym zainteresowaniem cieszyła się prelekcja Christopha Ammersinna, Customer Quality Managera z centrali firmy, który opowiedział o procedurach związanych z zarządzaniem jakością produktów OSRAM, systemie gwarancyjnym, a także omówił najczęstsze przyczyny uszkodzeń modułów LED.
 
Żywą dyskusję wśród uczestników wzbudziła prezentacja Marcina Wawerka z Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej CNBOP-PIB dotycząca oświetlenia awaryjnego i związanych z nim wymagań formalno-prawnych.
 
Prof. dr hab. Wojciech Żagan z Politechniki Warszawskiej poruszył kwestię estetyki w projektowaniu opraw oświetleniowych, a dr inż. Sebastian Słomiński z tej samej uczelni – olśnienia w oświetleniu.
 
Konferencja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że należy spodziewać się kolejnych takich spotkań z klientami, organizowanych przez OSRAM.

Źródło: OSRAM

Komentarze:


Advertisement