Oświetlenie profesjonalne | oprawy oświetleniowe  (2017-10-23)   PXF LIGHTING

Nowoczesny system liniowych opraw biurowych do łączenia w linie świetlne

ALTO LED to nowy system zwieszanych opraw biurowych wykonanych z profilu aluminiowego, przeznaczonych do łączenia w linie świetlne. Konstrukcja zaprojektowana została w oparciu o technikę LED wspartą modułowym rastrem miniPAR redukującym niekorzystny efekt olśnienia. W ofercie dostępne są również wersje z kloszem OPAL i kloszem mikropryzmatycznym MPRM.
 
  Wysokiej jakości źródła LED renomowanych producentów i konstrukcja optyczna zapewniająca odpowiedni rozsył strumienia świetlnego zapewniają skuteczność oprawy do 120 lm/W. Sztywny, anodowany korpus aluminiowy o szerokości zaledwie 28mm nadaje oprawie ALTO LED elegancki, nowoczesny wygląd.
 
W ofercie dostępne są oprawy w wersji z bezpośrednim (DI) oraz bezpośrednio-pośrednim (DI-IN)rozsyłem światła oraz w czterech długościach: 545, 1085, 1625 lub 2170 mm. Możliwość łączenia w linie świetlne ułatwia aranżację oświetlenia wnętrz i sprawia, że ALTO LED znajduje zastosowanie w oświetleniu biur, sal konferencyjnych, recepcji oraz reprezentacyjnych korytarzy.
 
Producentem opraw ALTO LED jest polska firma PXF Lighting.
 
Źródło: PXF Lighting

Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW