Oświetlenie profesjonalne | obiekty architektoniczne  (2016-12-15)   ES-SYSTEM

ES-SYSTEM oświetlił największe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe na Podkarpaciu

23 czerwca 2016 roku odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce pod Rzeszowem. Jest to największy kompleks tego typu w województwie podkarpackim, które od kilku lat prężnie się rozwija. Celem obiektu jest pobudzanie inicjatyw biznesowych i technologicznych w regionie oraz wspieranie rozwoju lokalnych przedsiębiorstw.

   

Firma ES-System, jako główny wykonawca oświetlenia, dostarczyła około 4 tys. opraw wewnętrznych oraz zewnętrznych o łącznej wartości kontraktu na poziomie 1,5 mln zł. Zamówienie składało się w 70% z opraw świetlówkowych. Pozostałe oświetlenie dostarczone na podstawie umowy zostało zrealizowane w oparciu o nowoczesną i energooszczędną technologię LED, która zapewnia odpowiednie parametry oświetleniowe do hal wystawienniczych przy utrzymaniu niskich kosztów użytkowania.

Kompleks CWK składa się z dwóch połączonych ze sobą budynków o łącznej powierzchni 27,5 tys. m2. Pierwszy z nich pełni funkcję biurową i wystawienniczą z główną salą wystawową o powierzchni 16 tys. m2. W drugim budynku znajduje się część kongresowa z nowoczesną salą, która pomieści 864 osoby, dwiema dużymi salami kongresowymi na 220 i 190 osób. Oprócz tego w Centrum znajduje się sala konsumpcyjna na 160 osób, sala bankietowa na 120 osób oraz 13 małych sal konferencyjnych.
 
Źródło: ES-System

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW