Oświetlenie profesjonalne | źródła światła  (2017-05-01)   OSRAM

Bardziej kompaktowe lampy bez żadnych kompromisów pod względem jakości światła

Miniaturyzacja ze znakomitą jakością światła i wysoką elastycznością: nowy sterownik LED OPTOTRONIC® FIT LT2 S i zgodny ze standardem Zhaga moduł LED PrevaLED® Core Z6 Mini oferują innowacyjne właściwości do kreatywnego projektowania kompaktowych lamp.
 
 
 
 
 
Nowa seria sterowników LED OPTOTRONIC® FIT LT2 S marki OSRAM i optymalnie do nich dopasowany moduł LED PrevaLED® Core Z6 Mini pozwalają producentom i projektantom lamp na czerpanie korzyści z niewielkich rozmiarów, wysokiej elastyczności, wyjątkowej niezawodności, długiej trwałości i nieznacznych nakładów konserwacyjnych.
 
Idealnie dopasowany system obejmujący sterownik i moduł wyróżnia się wydajnością i elastycznością. Dzięki temu nadaje się on idealnie do zastosowania w lampach punktowych i oprawach stropowych w sklepach, budynkach branży hotelarskiej i gastronomicznej, mieszkaniach oraz budynkach biurowych. Sterownik LED OPTOTRONIC® FIT LT2 S marki OSRAM jest przy tym kompatybilny z wieloma CoB i modułami LED, natomiast aktualnie jeszcze mniejsza powierzchnia LES (powierzchnia emitująca światło) najnowszej generacji modułów LED PrevaLED® Core Z6 Mini marki OSRAM umożliwia zastosowanie kompaktowych reflektorów bez zmiany charakterystyki świetlnej źródła promieniowania. Wszystkie te właściwości umożliwiają tworzenie kompaktowych lamp bez żadnych kompromisów pod względem jakości.
 
  Nowe sterowniki LED OSRAM z interfejsem LEDset są optymalnie dostosowane do wymogów dotyczących elastyczności i możliwości dopasowywania. Oferują one szeroki zakres mocy i prądu, a ich przyszłościowe wzornictwo zapewnia wsparcie również dla przyszłych generacji LED.
 
Firma OSRAM umożliwia nabycie wszystkich części potrzebnych do realizacji kompleksowych rozwiązań LED w jednym miejscu — od sterowników LED przez moduły LED aż po systemy zarządzania oświetleniem. Niezawodny, łatwy w integracji i przyjazny dla użytkownika sprzęt oraz oprogramowanie zapewniają specjalistom od oświetlenia wsparcie podczas realizacji trudnych projektów zakładających zastosowanie technologii LED, niezależnie od rodzaju lamp i obszaru zastosowania.
 
Klienci ekspertów od oświetlenia i specjalistów w zakresie technologii LED mogą korzystać z obszernej i zróżnicowanej oferty wydajnych i cechujących się dużą trwałością produktów oraz cieszyć się dodatkowym bezpieczeństwem planowania dzięki wyjątkowo rozbudowanemu systemowi gwarancyjnemu. W razie potrzeby firma OSRAM zapewnia także rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymogów.
 
  Dodatkowe informacje dotyczące obszernej oferty systemów LED marki OSRAM znajdują się na stronie systemsolution.osram.com
 
Źródło: Osram
 

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW