Oświetlenie profesjonalne | wnętrza użytkowe inne  (2017-05-11)   LENA LIGHTING

Lena Lighting dostarczyła oświetlenie dla Halluxmed Ortopedia Klinika Jackowiak

W klinikach, szpitalach i innych budynkach służby zdrowia ważną rolę odgrywa oświetlenie i jego jakość. Sprzęt oświetleniowy w takich placówkach powinien być dobierany ze szczególną starannością, by zapewnić doskonałej jakości światło przy spełnieniu wszelkich norm. Takie właśnie wysokie oczekiwania dotyczące projektu i realizacji oświetlenia postawione zostały przed firmą Lena Lighting S.A. przez inwestora kliniki Halluxmed Ortopedia Klinika Jackowiak w Komornikach pod Poznaniem.
 
  W nowo powstałej klinice zainstalowano szereg najwyższej jakości ledowych produktów Lena Lighting, m.in. specjalistyczne oprawy oświetleniowe ze sterowaniem DIMM DALI, co znacznie ułatwia pracę przy skomplikowanych operacjach i zabiegach wymagających użycia endoskopu, eleganckie oprawy w częściach reprezentacyjnych i wydajne ooświetlenie w pokojach dla pacjentów. Inwestor zdecydował się na wybór technologii ledowej ze względu na jakość emitowanego światła, a na  firmę Lena Lighting ze względu na kompleksowość oferty oświetleniowej, czas zwrotu z inwestycji zagwarantowanej dzięki energooszczędności produktów oraz estetykę.
 
- Ostateczną decyzję zarówno co do technologii jak i modeli lamp podjął inwestor. W procesie wyboru ofert brały udział tylko i wyłącznie polskie firmy. Przy wyborze dostawcy oświetlenia inwestor zwracał uwagę od samego początku na oprawy PLANO LED – potwierdził  w rozmowie Ryszard Danielewski właściciel firmy AKUDOR, która była wykonawcą inwestycji.– Po wyborze opraw zostały one zamówione i dostarczone. Część z nich nawet przed deklarowanym terminem dostawy. Od samego początku, opiekę nad inwestycją objął przedstawiciel handlowy firmy Lena Lighting, który na bieżąco wspierał nas i inwestora we wszystkich procesach. Podsumowując – cały proces instalacji przebiegał szybko i sprawnie, oprawy spełniają wszelkie oczekiwania, szczególnie w kontekście estetyki, jak i wszelkich wymagań opisanych w normach, a efekt końcowy jest znakomity!
 
Również sam właściciel kliniki dr Zbigniew Jackowiak bardzo pozytywnie ocenił realizację oświetlenia inwestycji słowami – Oświetlenie jest rewelacyjne. Jest sercem całej inwestycji! Tworzy wspaniały klimat, czego nie są w stanie zapewnić oprawy świetlówkowe.
 
Źródło: Lena Lighting
 

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW