Oświetlenie profesjonalne | oprawy oświetleniowe  (2021-02-09)   LENA LIGHTING

OCULUS LED MINI – najnowsza oprawa do oświetleniowa przemysłowego z Lena Lighting

Najnowsza propozycja od Lena Lighting - OCULUS LED MINI - to superwydajna i energooszczędna oprawa oświetleniowa o wysokich parametrach świetlnych, wysokim stopniu szczelności i wytrzymałości na uderzenia. Model ten sprawdzi się w temperaturze nawet w 55°C.

  Produkty z serii OCULUS LED przystosowane są do pracy w wysokich temperaturach, a przy tym charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami świetlnymi. Nowy OCULUS LED MINI może pochwalić się szerokim zakresem odporności na warunki temperaturowe otoczenia. Doskonale sprawdzi się zarówno przy temperaturze -25°C, jak i +55°C. Cechuje go przy tym skuteczność świetlna aż do 167 lm/W oraz wysoka wartość strumienia świetlnego. To produkt o wysokim stopniu szczelności, odporny na uderzenia, a przy tym o ciekawym, industrialnym designie.
 
Inspiracją do powstania serii OCULUS LED była budowa roślin, stąd charakterystyczny, podobny do konaru drzewa wygląd radiatora lampy. Pozwala on na efektywne odprowadzenie ciepła z modułu świetlnego, wykorzystując zjawisko kondukcji oraz konwekcji. Z kolei odseparowany moduł elektroniki zapewnia optymalne warunki pracy drivera, wydłużając jego żywotność. Lampa może z powodzeniem działać w temperaturze +55°C – mówi Cezary Wichniewicz, Product Manager z Lena Lighting.
 
Do produkcji OCULUS LED MINI używane są wysokiej jakości diody oraz moduły LED najnowszej generacji, które gwarantują bardzo wysoką skuteczność świetlną i energooszczędność. Lampa doskonale sprawdzi się w zakładach przemysłowych i halach produkcyjnych oraz wielkopowierzchniowych magazynach i centrach logistycznych, a także wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z wysokim zapyleniem lub wilgocią. To dobre rozwiązanie zarówno do instalacji wewnątrz obiektów, jak i do zastosowań zewnętrznych.
 
Źródło: Lena Lighting
 

Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW