Oświetlenie profesjonalne | oprawy oświetleniowe  (2018-11-26)   GTV

Szynoprzewody do tworzenia linii świetlnych i dedykowane reflektory LED z GTV

Firma GTV wprowadziła do oferty nową serię produktów – szynoprzewody z dedykowanymi reflektorami LED wyposażone w diody Epistar, adaptery Powergear i kompatybilne z liniami DALI. Ta propozycja to nie tylko imponujący efekt i design, ale też mobilność.

 


Podkreślenie światłem towaru, ekspozycji czy dzieła sztuki - szynoprzewody mają szerokie zastosowanie. W skład rodziny produktowej wchodzi szynoprzewód 3 – fazowy, łączniki, adaptery oraz dedykowane reflektory LED. Takie połączenie gwarantuje imponujący efekt świetlny, który z każdej ekspozycji wydobędzie jej największe zalety.
 
W połączeniu z dostępną już ofertą różnych łączników, użytkownik jest w stanie dowolnie konfigurować system tak, aby dopasować go do swoich potrzeb. Opcjonalnie, oprawy LED można połączyć z modułem DALI, dzięki czemu zyskuje się jeszcze większą możliwość regulacji natężenia oświetlenia. Specjalne zestawy umożliwiają natynkowy montaż szynoprzewodów do sufitu lub ich podwieszenie za pomocą linek. Dostępne są również reflektory LED z diodami Epistar dedykowane do tego systemu. Szeroki wybór mocy reflektorów: 15, 30 i 40 W, kąta emitowania światła: 24°, 40° i 60° czy jego barwy: 3000 lub 4000 K pozwoli dobrać rodzaj oprawy LED do przeznaczenia, potrzeb użytkownika i charakteru pomieszczenia.

  Szynoprzewody to kompletny i estetyczny system, dzięki któremu temu, z powodzeniem można się oświetlić miejsca, które same w sobie wymagają wyszukanego designu, a plączące się pod sufitem kable szkodzą jego ogólnemu postrzeganiu. Już istniejący system możemy w każdej chwili rozbudować o kolejne linie lub dodać do niego dodatkowe gniazda i reflektory. Dzięki temu wraz z całym systemem stworzą efektywną i efektowną całość, która wzbogaci każdą ekspozycję i wprowadzi ciekawy efekt dekoracyjny.
 
Źródło: GTV
 

Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW