Oświetlenie profesjonalne | przemysł  (2015-10-29)   HAVELLS SYLVANIA

Oprawa oświetleniowa Start LED Highbay z firmy Havells-Sylvania

Wydajność, funkcjonalność i niezawodność

Rodzina opraw oświetleniowych EVO LED firmy Havells-Sylvania została niedawno rozszerzona o nową oprawę o nazwie Start LED Highbay.

W skład rodziny EVO wchodzą obecnie zarówno nowo opracowane produkty, takie jak oprawy panelowe Start Flat Panel LED i Start Panel LED G2 oraz szczelna liniowa oprawa przemysłowa Sylproof LED, jak i oferowane wcześniej downlighty SylFire LED, plafoniery SylCircle LED, taśmy CHEER LED Strip oraz listwy oświetleniowe Batten LED. Rodzina ta jest stale rozwijana i w przyszłości będzie powiększana o kolejne nowe produkty. Wszystkie produkty charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi i doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Oprawy LED z rodziny EVO są wydajne energetycznie dzięki czemu pozwalają zmniejszać koszty eksploatacyjne instalacji oświetleniowych. Są łatwe do szybkiej instalacji i obsługi co sprawia, że są chętnie wybierane przez wykonawców systemów oświetleniowych.

Nowe Start LED Highbay to seria opraw przeznaczonych do oświetlenia obiektów handlowych, przemysłowych, produkcyjnych, portów lotniczych i dużych wnętrz biurowych. Oprawy z serii Start LED Highbay zapewniają wysoką wydajność. Ich strumień świetlny dochodzi do 21 573 lm w oprawach o mocy 190 W przy skuteczności świetlnej całego systemu wynoszącej 114 lm/W. Dostępne są oprawy w wersjach o dwóch mocach 95 W lub 190 W oraz dwóch kątach rozsyłu wiązki świetlnej – średnim 85° i wąskim 55°. Pozwala to użytkownikom na wybór najlepszej kombinacji w zależności od zadania oświetleniowego. Oprawy Star LED Highbay z rodziny EVO LED zostały zaprojektowane w ten sposób, aby spełniały najwyższe wymogi wydajności, funkcjonalności i niezawodności, co czyni z nich doskonałą propozycję dla instalatorów i wykonawców systemów oświetleniowych.

  Wyjątkową zaletą serii opraw Start LED Highbay jest wytrzymała obudowa wykonana z lekkiego stopu magnezowego, umożliwiająca łatwy montaż. Oprawy zostały wyposażone w standardowe moduły LED, które umożliwiają łatwą konserwację i przyszłą modernizację. Są dostępne w wersji ze światłem białym naturalnym o temperaturze barwowej 4000 K i charakteryzują się trwałością 50 000 h przy spadku strumienia świetlnego do 70% wartości początkowej (L70) w porównaniu do 10 – 20 tys. h trwałości tradycyjnych opraw oświetleniowych z lampami metalohalogenkowymi z jarznikiem kwarcowym. Nowe oprawy Start LED Highbay mieszczą się w klasie energetycznej A++, A+ i są standardowo wyposażone w specjalny uchwyt do szybkiego montażu. Dla łatwej zamiany tradycyjnych opraw z wysokoprężnymi wyładowczymi źródłami światła, nowe oprawy Start LED Highbay oferowane są w dwóch wielkościach – mniejsze o średnicy 280,4 mm i strumieniu świetlnym nieco ponad 10 000 lm oraz większe o średnicy 400 mm i strumieniu świetlnym ponad 20 000 lm.

 


Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej firmy Havells-Sylvania pod adresem www.havells-sylvania.com lub dzięki nowej aplikacji na smartfony, którą można pobrać przez Internet ze sklepów ITunes lub Google Play. Informacje można także uzyskać kontaktując się z firmą Havells-Sylvania pod adresem mailowym info.pl@havells-sylvania.com.

Strona produktu

Broszura produktowa (GB)
 
HAVELLS-SYLVANIA Poland Sp. z o.o.

Biuro handlowe:
53-025 Wrocław, ul. Skarbowców 23a
tel.: +48 / 728 888 277
info.pl@havells-sylvania.com
www.havells-sylvania.com

 

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW