Oświetlenie profesjonalne | wnętrza handlowe  (2017-10-17)   LTT

Warszawska Galeria Północna udekorowana światłem

Budynek handlowo-usługowo-rozrywkowy Galerii Północnej – wielkiego centrum handlowe otwartego niedawno w warszawskiej dzielnicy Białołęka, został wyposażony w kompleksowe oświetlenie dekoracyjne.
 
  W ramach realizacji projektu przygotowanego przez APA Wojciechowski Sp. z o.o., oraz Tzur Architects, dostawę oraz kompleksową instalację oświetlenia dekoracyjnego i towarzyszących mu systemów sterowania zapewniła firma LTT Sp. z o.o., która wygrała przetarg na kompleksowe wykonanie oświetlenia dekoracyjnego budynku handlowo-usługowo-rozrywkowego - Galeria Północna, przy ul. Światowida w Warszawie. W realizacji tego zadania firma współpracowała ze swoimi partnerami, w tym między innymi z firmami Lighting Design Collective, Kinetic Lights, GRUPO MCI i Artemide.
 
Na potrzeby projektu firma LTT dostarczyła i zainstalowała między innymi:
  • oprawy Kinetic Lights Sphere z Winch LED z ruchomą obudową zaprojektowaną specjalnie na potrzeby projektu, skonstruowaną przy współpracy z włoską firmą LITEC i firmą BARWA SYSTEM Sp. z o.o.,
  • oprawy Kinetic Lights Sphere z DRIVER LED (STATIC),
  • oprawy MCI wall grazer – liniowe oprawy RGBW z rastrem typu „honeycomb” wykonanym specjalnie na potrzeby tego projektu,
  • zewnętrzne oprawy MCI LED RGBW (Mundo Marker Round),
  • zwieszane oprawy Artemide RGBW (LOT RGBW Lens – AP).
 
Animowane i interaktywne oprawy oświetleniowe, zastosowane w tej realizacji, umożliwiają tworzenie świetlnych rzeźb. Oświetlenie charakteryzuje się także funkcją zmiany natężenia i barwy w zależności od pory dnia.
 
Obiekt posiada precertyfikat LEED Gold i jest w trakcie ubiega się o Złoty Certyfikat LEED.
 
Źródło: LTT

Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW