Oświetlenie profesjonalne | oprawy oświetleniowe  (2016-01-20)   Cora Lighting Factory

System oświetleniowy Panasonic Space Player łączy projektor z reflektorem

System Panasonic Space Player pozwala oświetlać obiekty w sposób oryginalny i kreatywny. Nie jest to jednak jego jedyne zastosowanie – dzięki Space Player można także wyświetlać wyraźne filmy i obrazy na przedmiotach lub dookoła nich. System jest nowością w ofercie firmy Cora Lighting Factory.
 
Połączenie reflektora i projektora pozwala w efektywny sposób przyciągać klientów sklepu, galerii lub restauracji. Kompaktowa budowa reflektora sprawia, że pasuje on do większości wnętrz. Elastyczna konstrukcja projektora pozwala na wyświetlanie obrazów we wszystkich kierunkach poniżej osi optycznej. Space Player umożliwia odtwarzanie materiałów zarówno z karty SD, jak i z komputera lub tabletu, a dzięki zastosowaniu laserowego źródła światła może pracować do 20 000 h bez konserwacji.

 


Możliwości sprzętu pozwalają na jednoczesne wyświetlanie obrazów wideo lub animacji i oświetlanie dowolnych obszarów pomieszczenia, co może w efektywny sposób przyciągać uwagę. Dzięki Panasonic Space Player możliwe jest oświetlanie konkretnych produktów, tak by były prezentowane w świetle łudząco podobnym do naturalnego, a równocześnie wyświetlanie ich opisów. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się np. w galerii lub sali wystawienniczej, gdzie można oświetlać dzieła sztuki i eksponaty oraz informacje na ich temat. Space Player można wykorzystać w restauracji, tak aby w atrakcyjny sposób wyświetlać menu, składniki potraw lub obrazy. Z kolei w sklepach można prezentować produkty w świetle niemal nieodróżnialnym od naturalnego i wyświetlać opisy lub materiały promocyjne.
 
Źródło: Cora Lighting Factory

Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW