Oświetlenie profesjonalne | drogi i ulice  (2016-05-24)   FEILO SYLVANIA

Inteligentne systemy oświetleniowe z FEILO SYLVANIA

Odwiedzający niedawne targi Light + Building mieli okazję poznać nową ofertę firmy Feilo Sylvania w zakresie inteligentnego oświetlenia. Tempo zmian i potencjał rozwojowy systemów inteligentnego oświetlenia może zaskakiwać, a Feilo Sylvania nie pozostaje w tyle za konkurencją i prezentuje się jako firma zdolna dostarczać klientom szeroki wybór technologii i rozwiązań, które umożliwią im pełne korzystanie z tej oferty tworzącej nowe możliwości.


To ekscytujący i wymagający działania czas, który pozwala włączyć się w nurt inteligentnego oświetlenia, a targi Light + Building są wyjątkową okazją do tego. Dlatego prezentujemy cały szereg propozycji, które wykraczają poza dostarczanie najwyższej jakości oświetlenia zużywającego najmniej energii. Chcemy pomóc naszym klientom w bardziej efektywnym prowadzeniu ich firm i wierzymy, że nasze rozwiązania mogą generować dla wysokie oszczędności. Te rozwiązania mogą polegać np. na zwiększeniu przychodów przez wysyłanie spersonalizowanych informacji do klientów na podstawie ich lokalizacji w sklepie, dzięki technologii nawigacyjnej. Są to propozycje, o których mówi się już od dłuższego czasu, ale my wprowadzamy je w życie jako ofertę handlową, która jest dostępna już teraz. – wyjaśnia Bastian de Groot, dyrektor działu inteligentnego oświetlenia i sterowania w Feilo Sylvania.
 
Na swoim stoisku targowym na Light + Building firma Feilo Sylvania pokazała kilka kluczowych rozwiązań z zakresu oświetlenia inteligentnego.

 Portal inteligentnego oświetlenia

Innowacyjny Portal inteligentnego oświetlenia Feilo Sylvania to łatwa w obsłudze platforma internetowa, która pomaga zintegrować  system sterowania oświetleniem z techniką inteligentnych budynków. Ten portal zapewnia właścicielom i najemcom budynków nowe potężne narzędzia, które pozwalają wykorzystać informacje o obecności osób w oświetlanych wnętrzach pochodzące z  czujników ruchu PIR wbudowanych w każdej oprawie oświetleniowej systemu Organic Response. Umożliwia to klientom identyfikację obszarów o niskim stopniu wykorzystania w ich budynkach, optymalizację kosztów sprzątania, redukcję kosztów ochrony, itp. Portal umożliwia także kierownikom obiektów analizę zużycia energii elektrycznej przez każdą oprawę oświetleniową zainstalowaną w zarządzanej przez nich nieruchomości i szybkie wykrycie awarii każdej z nich.

 Inteligentne oświetlenie terenów zewnętrznych

Nowe rozwiązanie inteligentnego oświetlenia terenów zewnętrznych firmy Sylvania pozwala miastom rozwijać publiczne sieci łączności i punkty ładowania dla samochodów elektrycznych bez konieczności budowy dodatkowej infrastruktury na ulicach.  Inteligentny system oświetlenia miejskiego firmy Feilo Sylvania składa się z połączenia pięknie zaprojektowanego słupa ze zintegrowaną oprawą oświetleniową LED zapewniającą jednolity i jasny strumień światła,  odpowiednich zarówno dla oświetlenia wielkich ulic jak i centralnych przestrzeni miejskich. Słup ma konstrukcję, która może być konfigurowana przez dołączanie dodatkowych modułów zawierających kamery bezpieczeństwa, infrastrukturę sieci bezprzewodowych (4G, Wi-Fi i inne) oraz gniazda do ładowania samochodów elektrycznych. Przez integrację takich modułów w jednej jednostce miasto może zaoszczędzić znaczne kwoty na kosztach instalacji. Dzięki modułowi 4G MicroNodeB zintegrowanemu z każdym słupem poszczególne oprawy oświetlenia ulicznego mogą być sterowane za pośrednictwem miejskiego systemu zarządzania, a oświetlenie miasta może być monitorowane i zarządzane w czasie rzeczywistym za pośrednictwem chmury.

 Oprawy oświetleniowe ze zintegrowaną technologią Bloetooth

Oprawy oświetleniowe Feilo Sylvania są dostępne w wersjach ze zintegrowaną technologią Bloetooth.  To innowacyjne podejście do nowoczesnych rozwiązań bezprzewodowego sterowania oświetleniem umożliwia klientom z branży handlu detalicznego i muzealniczej tworzenie optymalnych scen świetlnych dla prezentacji swoich produktów lub kolekcji sztuki przy pomocy każdego urządzenia mobilnego. Użytkownik może przyciemniać światło, zmieniać temperaturę barwową światła białego lub wartość składowych RGB światła barwnego dla każdej indywidualnej oprawy za pomocą prostego kliknięcia. Zastosowanie innowacyjnej technologii grupowej oznacza, że nie jest wymagany żaden dodatkowy router, a oprawy mogą się komunikować między sobą w celu tworzenia scen świetlnych połączonych z sekwencjami czasowymi i efektami świetlnymi. Ponieważ system jest oparty na technologii Bluetooth, oprawy mogą być także wykorzystywane jako nadajniki przesyłające spersonalizowane informacje do osób poruszających się w zasięgi ich działania.


Nowi partnerzy technologiczni

Kolejnym partnerem technologicznym, z którym współpracuje Feilo Sylvania jest firma Gooee. Współpraca ta dotyczy rozwoju ich systemu operacyjnego, który łączy systemy oświetleniowe z Internetem przedmiotów (IoT). Ten ekosystem składa się z innowacyjnych składników, które współpracują ze sobą tworząc bezpieczną i skalowalną platformę IoT.
 
 
Więcej informacji o Feilo Sylvania znaleźć można na firmowej stronie internetowej www.feilosylvania.com.


Biuro handlowe:
53-025 Wrocław, ul. Skarbowców 23a
tel.: +48 / 728 888 277
info.pl@havells-sylvania.com
www.havells-sylvania.com

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW