Wydarzenia branżowe | Wydawnictwa branżowe  (2017-05-16)  

Wydanie 2/2017 kwartalnika LUX Magazyn już dostępne

Kwartalnik LUX Magazyn nr 2/2017 jest już dostępny. Czytelnicy mogą zapoznać się z nim w wersji drukowanej, ale także w bezpłatnej wersji on-line. W najnowszym wydaniu znalazły się m.in. artykuły nt. systemów sterowania oświetleniem w inteligentnym mieście, oświetlenia awaryjnego oraz przegląd inteligentnych, domowych źródeł światła LED.

 


Oprócz tego kwartalnik przynosi sporą porcję newsów z branży oświetleniowej, a wśród artykułów znalazły się materiały prezentujące ciekawe oferty rynkowe, oświetlenie laserowe, sterowanie oświetleniem jako sposób obniżenia zużycia energii elektrycznej w biurach, fakty i mity nt. bezpieczeństwa zdrowotnego oświetlenia LED i podsumowanie minionych Targi Światła 2017. Kolejne artykuły odpowiadają na pytanie dlaczego zewnętrzne oświetlenie LED jest idealnym  wyborem w przypadku trudnych warunków pogodowych, prezentują globalny standard sterowania oświetleniem DALI i przybliżają tajniki technik oświetlenia ogrodowego.
 
Kwartalnik w wersji drukowanej dostępny jest w prenumeracie oraz w salonach Empik.
 
Portal LIGHTING.PL ułatwia możliwość bezpłatnej lektury kwartalnika w wersji on-line. Prowadzi do niego banner w prawej kolumnie portalu. Życzymy ciekawej lektury.
 

Komentarze: