Artykuły

Oświetlenie domu Oświetlenie biura Oświetlenie przemysłowe Efektywność energetyczna

Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2015-03-23)   BRITOP LIGHTING

Britop Lighting zmienia logo i prezentuje nowości

Podczas rozpoczynających się w 25 marca br. XXIII edycji Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego Światło 2015 firma Britop Lighting zaprezentuje zmienione logo i zupełnie nowe produkty z portfolio marki przygotowane na sezon 2015.
 
 
Nowe logo – ta sama jakość
Tegoroczna edycja targów Światło 2015 jest dla firmy Britop Lighting wyjątkowa. Marka po raz pierwszy zaprezentuje swój nowy logotyp, który jeszcze lepiej odzwierciedla kreatywność i dobry styl towarzyszące projektowaniu lamp nią sygnowanych. Logo wraz z sygnetem symbolizującym pasję firmy do oświetlenia zostało zaprojektowane przez młodego, twórczego projektanta wnętrz ze Śląska. Inspiracją do jego stworzenia było misterne wzornictwo dobrze znanej na rynku lampy Lodi. Ciekawszemu wyglądowi opakowań i materiałów kreujących wygląd marki towarzyszy wprowadzanie nowych produktów oświetleniowych, których design odzwierciedla światowe trendy w projektowaniu wnętrz. Nowe propozycje w ofercie firmy to nie tylko nowoczesne oprawy oświetleniowe do minimalistycznych wnętrz, lecz również ciekawe interpretacje lamp w stylu klasycznym.

 

 
Ponadczasowe rozwiązania i nowości
Na stoisku Britop Lighting zostanie zaprezentowana cała gama architektonicznych opraw LED, między innymi oprawa LED Luna, która zdobyła nagrodę w zeszłorocznym konkursie na Najlepszy Wyrób Targów. Ponadto odwiedzający będą mogli się zapoznać z aż 12 nowościami w ofercie firmy. Wśród spotów na uwagę zasługuje energetyzujący model Colorada czy olśniewająca lampa Tessa zdobiona cekinami. Z lamp nowoczesnych wyjątkowo ciekawy design prezentują lampy Bulb i Merilo inspirowane stylem loftowymi i minimalistycznym. W ofercie lamp klasycznych pojawiły się również wyjątkowo piękne lampy z serii Trila i Anna. Oryginalne produkty Britop Lighting powstały we współpracy z projektantami i są produkowane w oparciu o najwyższe standardy jakości.

 
Nowość w ofercie Britop – lampa Merilo                                                                                    Fot. Britop Lighting
 
 
Źródło: Britop Lighting

Komentarze: