Oświetlenie profesjonalne | oprawy oświetleniowe  (2021-08-31)   Artykuł sponsorowany Wojnarowscy Sp. z o.o.

Firma Wojnarowscy dziękuje Klientom za bardzo dobre przyjęcie produktów z linii ALLDAY INSPIRE


Wyprodukowana w Polsce seria produktów ALLDAY INSPIRE pod marką Spectrum LED to klasa premium wśród opraw linowych. Ta, pod każdym względem wyjątkowa linia opraw stała się inspiracją do powstania filmu wyprodukowanego przez firmę Wojnarowscy oraz agencję zewnętrzną, a także intuicyjnego narzędzia – konfiguratora oświetlenia ALLDAY INSPIRE.


 


 
„Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zainteresowanie i pozytywny odbiór naszego filmu oraz konfiguratora oświetlenia. Podziękowania kierujemy do naszych Klientów, a także biznesowych partnerów. Od nich wiemy, że rynek i branża oświetleniowa bardzo entuzjastycznie zareagowali na ten film. Otrzymaliśmy wiele słów uznania i gratulacji ze strony naszych kontrahentów, gdyż niewątpliwie wywołuje on efekt WOW! W jednym zdaniu – po prostu inspiruje, tak jak i sam produkt” – podkreśla Damian Wojnarowski, prezes zarządu Wojnarowscy Sp. z o.o.
 

Premiera publikacji filmu w sieci odbyła się 15 czerwca 2021r. i od początku cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Film pokazuje w krótkich ujęciach, jakim awangardowym i nowatorskim oświetleniem jest ta seria opraw. Jest unikatowy, wyróżnia się na rynku swoją nowoczesnością, obrazem i muzyką.
 
 
 

Konfigurator oświetlenia - nieskończona ilość kombinacji tworzenia unikalnych aranżacji

 
„Pragniemy również podziękować odwiedzającym nas online Klientom za ciepłe przyjęcie i zaangażowanie się w projektowanie pomieszczeń z oprawami ALLDAY INSPIRE. Nasze nowoczesne i intuicyjne narzędzie jakim jest konfigurator oświetlenia, to jeden z niewielu dostępnych konfiguratorów na rynku, który jest tak bardzo rozbudowany. To przełomowe i wszechstronne rozwiązanie nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla naszych klientów, którzy bardzo szybko zaczęli z niego korzystać i polecać innym. Codziennie przybywa nam aktywnych użytkowników. Jak widać ze statystyk, konfigurator zdobył uznanie Klientów nie tylko z Polski, ale też z zagranicy, skąd też płyną w naszym kierunku słowa aprobaty. Zresztą proszę skonfigurować samemu oświetlenie i zobaczyć jaki jest łatwy i prosty w obsłudze” – mówi Damian Wojnarowski.
 

Konfigurator oświetlenia opraw ALLDAY INSPIRE powstał z myślą o ułatwieniu doboru odpowiednich parametrów, optyki, sterowania czy innych funkcji zarówno klientowi indywidualnemu jak i B2B, projektantom, elektrykom itd.
   
 

Poznaj całą serię produktów i dowiedz się więcej o serii ALLDAY INSPIRE na stronie:
https://www.spectrumled.pl/landing/ALLDAY_INSPIRE/PL/

 

Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW