Oświetlenie profesjonalne | wnętrza biurowe  (2014-11-25)  

ES-SYSTEM oświetlił ICE Kraków Congress Centre

ES-SYSTEM, polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, dostarczyła systemy oświetleniowe do ICE Kraków Congress Centre – nowo wybudowanego i jednego z najbardziej prestiżowych centrów kongresowych w Europie.

W ramach zrealizowanej umowy spółka ES-SYSTEM dostarczyła 15 000 sztuk opraw oświetlenia wewnętrznego. Zaprojektowane przez spółkę systemy oświetleniowe zostały indywidualnie dopasowane do architektury wnętrza obiektu. Aż 90% opraw dostarczonych do najważniejszych pomieszczeń to systemy oświetleniowe w technologii LED. W ICE Kraków Congress Centre spółka ES-SYSTEM zastosowała m.in.: systemy oświetleniowe DOWNLIGHT LED, LUNA, S6000 LED oraz DN LED.

W celu wyeliminowania wpływu opraw oświetleniowych na akustykę oraz odbiór dźwięku, oświetlenie ES-SYSTEM zostało poddane specjalnemu badaniu akustycznemu, które przeprowadzono w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wszystkie dostarczone systemy oświetleniowe spełniają najnowsze wymogi UE w zakresie energooszczędności, gwarantując niski koszt zużycia energii elektrycznej.

Wartość zrealizowanego kontraktu to ponad 5 mln zł netto, a jego zleceniodawcą była firma Budimex S.A.
 

Źródło: ES-SYSTEM
 


Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW