Oświetlenie domowe | źródła światła  (2015-09-03)   HAVELLS SYLVANIA

Pięć gwiazdek dla lamp Sylvania 5W RefLED+ ES50 V2 w teście czasopisma LUX Magazine

Źródła światła Sylvania 5W RefLED+ ES50 V2 (GU10) jako jedyne zostały wyróżnione największą liczbą pięciu gwiazdek w teście czasopisma LUX Magazine. Produkt zwyciężył dzięki doskonałemu wyglądowi, światłu jeszcze bardziej błyszczącemu niż w żarówkach halogenowych i doskonałej wydajności.
 
 
Foto: LUX Magazine
 
Na podstawie badań 12 różnych lamp stanowiących rozwiązanie zamienne dla żarówek halogenowych o mocy 50 W, przeprowadzonych przez niezależne laboratorium, czasopismo LUX Magazine stwierdziło, że lampy Sylvania 5W RefLED+ ES50 V2 są źródłami światła o bardzo dobrej jakości. Lampy dostarczane są w opakowaniach, na których umieszczono wszystkie niezbędne informacje. Zmierzony współczynnik mocy jest w rzeczywistości znacznie lepszy niż to podano w danych znamionowych. Osiągnął on drugą najwyższą wartość wśród testowanych lamp. Strumień świetlny wynosił w pomiarach 413 lm, co było trzecią wartością wśród badanych produktów. LUX Magazine stwierdził, że cechą wyróżniającą lampy RefLED ES50 jest także ich wygląd. W opinii czasopisma włożono wiele wysiłku, aby jak najbardziej upodobnić te źródła światła do tradycyjnych żarówek halogenowych, zarówno pod względem wyglądu jak i właściwości świetlnych.  Dzięki zastosowaniu unikalnego układu optycznego o potrójnym szlifie, rozsył światła okazał się najbardziej zbliżony do żarówek halogenowych, wśród wszystkich testowanych lamp, a czołowa powierzchnia RefLED EZ50 błyszczy w wyjątkowy sposób po załączeniu.

W opinii LUX Magazine lampy Sylvania 5W RefLED+ ES50 V2ą to źródła światła dla osób, które przywiązują szczególną wagę do dobrego oświetlenia, dzięki ich wysokiej jakości i doskonałemu wyglądowi.  
 
UX Magazine jest jednym z najbardziej poczytnych i renomowanych czasopism w Wielkiej Brytanii z siostrzanym wydaniem na rynkach międzynarodowych pod tytułem LUX Reviev.
 
   REZULTAT TESTÓW
 Strumień świetlny: 413 lm
 Moc: 5.2 W
 Skuteczność świetlna: 79 lm/W
 Temperatura barwowa światła (CCT): 2768 K
 Wskażnik oddawania barw (CRI): 82
 Współczynnik mocy biernej: 0.83

 
 


 
Źródło: HAVELLS-SYLVANIA

Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW