Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2023-02-09)   Artykuł sponsorowany EURO METRICS Sp. z o.o.

Zarządzanie łańcuchem dostaw w branży oświetleniowej – rozwiązania, o których możesz nie wiedzieć

Rosnąca skuteczność świetlna, inteligentne miasta, Internet rzeczy – oprawy oświetleniowe dawno już przestały być oceniane w kategoriach ich podstawowej funkcji. Dzisiaj poza designem i sprawnością działania stawia się im dużo wyższe wymagania, szczególnie kiedy mówimy o oprawach do zastosowań komercyjnych. Nie sposób sprostać tym wymaganiom, kiedy proces produkcyjny zakłócany jest przez brak komponentów. 

 
 


Przemysł oświetleniowy jest obarczony presją szybkiego wprowadzania na rynek produktów oświetleniowych, zmiennymi wymaganiami, krótkimi terminami realizacji dla dużych potrzeb projektowych oraz ciągłym zapotrzebowaniem na redukcję masy i poprawę kosztów.
 
Skąd to wiemy? Od lat rozwiązujemy problemy linii produkcyjnych w firmach oświetleniowych. Ponad 40 firm oświetleniowych, z którymi realizowaliśmy projekty, to gwarancja ogromnego doświadczenia. 
 
Jak działamy? Zarządzamy łańcuchem dostaw, od prototypów, przez produkcję, logistykę, magazynowanie i dostawę na linię produkcyjną klienta. Klientów wspiera nasz dział inżynieryjny, który pomaga osiągać wyznaczone tolerancje. 
 
Pracujemy z siecią sprawdzonych dostawców, których audytuje i certyfikuje zespół naszych audytorów. Dzięki temu mamy pewność, że firmy, którym powierzamy produkcję dotrzymują terminów i poziomu jakości, który gwarantujemy naszym klientom. 
 
Dzięki dostawcom zlokalizowanym w różnych ośrodkach produkcyjnych, doświadczeniu i sprawdzonym metodom dostaw, zapewniamy:
  • bardziej opłacalne rozwiązania,
  • krótsze czasy realizacji zamówień na komponenty,
  • rozwiązania inżynieryjne i produkcyjne najwyższej klasy, w tym pomoc inżynierów w opracowywaniu produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb, spełniających obszerne wymagania specyfikacji jakościowych.
 
O jakich wielkościach mówimy? Nasi klienci osiągają takie rezultaty współpracy, jak obniżenie kosztów komponentów o 20-55%, czy zmniejszenie poziomu zapasów z ponad 56 dni do 3 dni. 
 
Nasi dostawcy zapewniają produkcję w takich technologiach, jak: odlewanie ciśnieniowe, metodą traconego wosku, a także w formach piaskowych, obróbka CNC, kucie, wyciskanie, tłoczenie i gięcie.

Szukasz dostawcy komponentów takich jak obudowy i zadaszenia, odbłyśniki, kołnierze i mocowania?
Sprawdź, jak możemy Ci pomóc:

e-mail europe@mesinc.net
www: metricseurope.com

 

EURO METRICS sp. z o. o. jest dostawcą kompleksowych usług w zakresie globalnej produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw. Zakres naszej działalności jest ogólnoświatowy. Pomagamy naszym klientom znaleźć odpowiednie zagraniczne źródła produkcji ich komponentów, współpracując z wysoko wykwalifikowanymi dostawcami posiadającymi certyfikat ISO z Indii, Chin, Europy i Wietnamu.
 
Następnie kierujemy te części do miejsca docelowego, zarządzając każdym etapem procesu łańcucha dostaw, w tym operacjami wykończenia i montażu prowadzącymi do dostawy na czas. EURO METRICS utrzymuje zaplecze magazynowe w Zielonej Górze.
 
Pomagamy klientom czerpać korzyści (i oszczędności) z globalnej produkcji i pomagamy wielu europejskim producentom OEM, zarządzając całym zleconym procesem produkcyjnym.

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW