Oświetlenie profesjonalne | tereny miejskie  (2020-08-20)   SIGNIFY

Lider rynku inteligentnego oświetlenia ulicznego według raportu Guidehouse Insights

Guidehouse Insights (poprzednio Navigant Research), czołowa firma zajmująca się analizą rynku i doradztwem w zakresie globalnej transformacji energetycznej,  uznanała firmę Signify za globalnego lidera rynku inteligentnego oświetlenia ulicznego. Jej raport pozycjonuje Signify jako zdecydowanego zwycięzcę, zarówno pod względem strategii, jak i jej realizacji.

 
Inteligentne oświetlenie uliczne zrealizowane w mieście Buenos Aires w Argentynie


Signify utrzymuje pozycję lidera już od 2018 roku. Według Guidehouse Insights, firma ta ma konkretną, przekonującą wizję, która poparta jest wieloma zrealizowanymi projektami. Posiada także silną pozycję na rynku globalnym, dzięki wdrażaniu dużych projektów zintegrowanego oświetlenia ulicznego w wielu regionach świata.
 
Guidehouse Insights definiuje inteligentne oświetlenie uliczne jako wykorzystanie zaawansowanych technologii do efektywnej obsługi, monitorowania i zarządzania oświetleniem ulicznym w ramach strategii Smart City. Inteligentne oświetlenie uliczne bazuje na wielu różnych technologiach, takich jak czujniki, kamery, komunikacja bezprzewodowa i analiza danych.

 
Firma Signify wdrożyła duże projekty zintegrowanego oświetlenia ulicznego w wielu regionach świata i dysponuje szeroką ofertą produktów, które są uznawane za niezawodne, wykorzystują sprawdzone rozwiązania technologiczne oraz są wysokiej jakości – mówi Eric Woods, dyrektor ds. badań w Guidehouse Insights.
 
Zintegrowany system do monitorowania, sterowania i zarządzania oświetleniem, opracowany przez Signify, umożliwia miastom implementację inteligentnych rozwiązań, pozwala ograniczyć zużycie energii i koszty operacyjne oraz przyczynia się do wygodniejszego i bezpieczniejszego życia mieszkańców. Zbiór interfejsów programistycznych aplikacji (API) umożliwia integrację inteligentnego oświetlenia z innymi systemami administracyjnymi, a także rozwój usług, które wykorzystują czujniki wbudowane w system oświetlenia. System został pomyślnie wdrożony ponad 2 000 projektów w 58 krajach. Duże projekty inteligentnego oświetlenia ulicznego zrealizowano na zamówienie New York Power Authority w Stanach zjednoczonych, Pune w Indiach, Kolonii w Niemczech,  Dżakarty w Indonezji, Buenos Aires w Argentynie oraz Los Angeles w Kalifornii.
 
Raport badawczy Guidehouse Insights Smart Street Lighting Vendors ocenia 18. producentów działających na światowym rynku inteligentnego oświetlenia ulicznego i skupia się na dostawcach systemów zarządzania oświetleniem, oprogramowania oraz rozwiązań sieciowych. Ocenia też stopień, w jakim firmy integrują swoje rozwiązania inteligentnego oświetlenia ulicznego z szerszym rynkiem Smart City.

 
Jednoznaczne i wiarygodne poparcie ze strony Guidehouse Insights jest wyrazem uznania dla doskonałej pracy naszych zespołów, które nieustannie wprowadzają innowacje i dostarczają nową wartość klientom, oferując im inteligentne oświetlenie miast. To naprawdę wyjątkowe, że utrzymaliśmy pozycję lidera na nieustannie rosnącym i coraz bardziej konkurencyjnym rynku – mówi Harsh Chitale, dyrektor działu rozwiązań cyfrowych w Signify.

 
Rozwój bezpiecznego oświetlenia zintegrowanego od Signify
 
Signify jest nie tylko globalnym liderem Guidehouse Insights rankingu producentów inteligentnego oświetlenia ulicznego, ale również pierwszą firmą na świecie, która otrzymała od firmy DEKRA (IEC62443-4-1) certyfikat bezpieczeństwa dla swojego inteligentnego oświetlenia. Potwierdza on, że prace firmy nad systemami oświetlenia zintegrowanego są oparte na bezpiecznym procesie rozwojowym, oraz ilustruje nacisk, jaki firma kładzie na zastosowanie zabezpieczeń we wszystkich swoich innowacyjnych produktach, systemach i usługach.
 
Źródło: Signify
 

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW