Oświetlenie profesjonalne | obiekty architektoniczne  (2022-02-09)   LENA LIGHTING

Oświetlenie Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie

W gmachu  Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie zamontowano energooszczędne oświetlenie LED. Do realizacji wybrano oprawy o nowoczesnym wzornictwie, które idealnie komponują się z klimatem wnętrz uczelni.
 
  Nowoczesne oprawy oświetleniowe  zainstalowano m.in. w holu głównym, sklepie, pomieszczeniach administracyjnych oraz szatniach. Oświetlenie nadaje wnętrzom przytulności i przestronności, a same lampy wyróżniają się stylem i podkreślają pozytywną atmosferę miejsca.
 
Do modernizacji użyto opraw oświetleniowych wyprodukowanych przez firmę Lena Lighting.

 

Inwestycja w lampy ledowe charakteryzujące się wysokimi parametrami świetlnymi, wytrzymałością i energooszczędnością to świetne rozwiązanie dla uczelni, w których sztuczne światło pełni bardzo istotną funkcję. Nowoczesne oprawy LED zapewniają wysokiej jakości oświetlenie i przynoszą bardzo duże oszczędności związane z eksploatacją. Jednocześnie charakteryzują się przykuwającym uwagę wzornictwem, wpływając na ogólny odbiór przestrzeni. Zapewniają nie tylko komfort i bezpieczeństwo użytkowników, ale pozytywnie oddziałują na ich samopoczucie i nastrój – mówi Łukasz Drewka Dyrektor ds. Inwestycji Lena Lighting.

 
Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie to najstarsza i największa uczelnia muzyczna w Polsce. Od 1810 roku, daty narodzin patrona szkoły, kształci wybitnych muzyków, wokalistów i aktorów.


Źródło: Lena Lighting
 

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW