Oświetlenie profesjonalne | obiekty architektoniczne  (2021-05-18)   EFL POLARIS

EFL Polaris oświetlił halę sportową Szkoły nr 381 w Ursusie

Firma EFL Polaris zrealizowała kolejny projekt w Warszawie w ramach wygranych przetargów. W dzielnicy Ursus sfinalizowała modernizację oświetlenia namiotowej hali sportowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 381.

 
 
 
To kolejny, ciekawy projekt, który mieliśmy szansę zrealizować w ostatnim czasie, a który wpływa na jakość życia mieszkańców stolicy. W przypadku obiektu sportowego oświetlenie odgrywa znaczącą rolę dla uczniów czy zawodników, także pod kątem ich bezpieczeństwa – podkreśla Przemysław Bienias, Dyrektor Generalny EFL Polaris.
 

W ramach projektu wymiano wyeksploatowane, sodowe oprawy oświetleniowe wewnątrz hali sportowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 381 w dzielnicy Ursus. Przeprowadzony został demontaż przewodów i opraw oświetleniowych, a następnie montaż nowych opraw oraz osprzętu modułowego w rozdzielni elektrycznej. Do modernizacji zastosowane zostały oprawy Wing zabezpieczone siatką ochronną. Zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez rzeczoznawcę pożarowego wymienione zostały także oprawy oświetlenia awaryjnego oraz ewakuacyjnego.
 
Firma EFL Polaris – polski producent opraw i rozwiązań oświetleniowych, działa na rynku od ponad 20 lat. Od około 10 lat wykorzystuje technologię LED, będąc w Polsce jednym z jej prekursorów. Dostarcza klientom energooszczędne rozwiązania oświetleniowe i zachowuje przy tym najwyższy poziom norm jakościowych i standardów oświetleniowych.

Źródło: EFL Polaris
 

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW