Oświetlenie profesjonalne | wnętrza biurowe  (2017-06-26)   ES-SYSTEM

Kolejne biurowce w Polsce z oświetleniem LED

Dwie kolejne inwestycje, nowoczesne biurowce firmy Trumpf w Warszawie i Business Park w Katowicach, zyskały dedykowane oświetlenie w całości wykonane przy zastosowaniu techniki LED, która obniży koszty eksploatacji. Realizacje wyróżniają się zastosowanie wysokiej klasy opraw oświetleniowych, charakteryzujących się odpowiednimi parametrami świetlnymi oraz wyjątkową estetyką wykonania, dostarczonych przez firmę ES-SYSTEM.
 
 
TRUMPF rozświetlony LED-ami
 
Warszawski biurowiec przy ul. Połczyńskiej należy do firmy TRUMPF, światowego lidera w dziedzinie zaawansowanych technologii z zakresu obróbki blach i techniki laserowej. Grupa TRUMPF posiada nowoczesny, dwukondygnacyjny biurowiec przy ul. Połczyńskiej w Warszawie.
 
Do oświetlenia obiektu wykorzystano system LED, który pozwoli zmniejszyć o ok 60% koszty eksploatacji oraz dodatkowo podkreśla industrialne, minimalistyczne wnętrza biurowca.

  Business Park w Katowicach z certyfikatem energooszczędności
 
Drugą inwestycją był zespół biurowców Business Park w Katowicach. Nowoczesne oprawy dostarczono do trzeciego etapu inwestycji, w którym do użytku oddano największy, dziesięciokondygnacyjny biurowiec. Cały kompleks, z dużą dbałością o środowisko naturalne, został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Budynek otrzymał certyfikat BREEAM, tj. system oceny jakości oraz wpływu budynków na środowisko, będący jednym ze standardów w branży nieruchomości w Europie i na świecie.
 
Źródło: ES-SYSTEM

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW

Advertisement