Oświetlenie profesjonalne | oprawy oświetleniowe  (2016-01-26)   GTV

Nowości w ofercie firmy GTV

Firma GTV wprowadziła do swojej oferty dwa produkty przeznaczone dla rynku inwestycyjnego – oprawę hermetyczną do liniowych źródeł światła LED T8 Hagen oraz trwałe i ekonomiczne lampy liniowe LED T8 w szklanej obudowie o długości 60 i 120 cm oraz mocy odpowiednio 10 W i 20 W.
 
Wybierając oświetlenie architekcie, projektanci i inwestorzy kierują się takimi parametrami jak moc, strumień świetlny i barwa światła, jednak coraz częściej kładą oni nacisk na niskie zużycie energii elektrycznej. Odpowiedzią na te potrzeby są nowe produkty oferowane przez GTV, przeznaczone dla inwestycji biurowych, magazynowych oraz przemysłowych.
 
Hagen 236 – oprawa przystosowana do pracy w trudnych warunkach
Oprawa przeznaczona do oświetlania pomieszczeń o dużej wilgotności i zapyleniu, np. hal przemysłowych, sklepów, pomieszczeń magazynowych i warsztatowych, piwnic, kotłowni, hydrowęzłów – stopień ochrony IP65. Współpracuje z dwoma liniowymi źródłami światła LED T8 zasilanymi jednostronnie.

  Liniowe lampy LED T8 w obudowie szklanej – przyjazne oświetlenie, oszczędność dla środowiska i portfela
Liniowe źródła światła LED T8 o mocy 10 W i 20 W  z wbudowanym radiatorem przeznaczone do opraw posiadających gniazdo G13 to innowacyjne zamienniki tradycyjnych świetlówek. Charakteryzują się emisją światła o barwie białej neutralnej i strumieniem świetlnym o wartości 900 lm przy mocy 10 W oraz 1800 lm w przypadku 20 W. Lampy cechuje szeroki kąt świecenia 270°.
  Źródło: GTV

Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW