Oświetlenie profesjonalne | drogi i ulice  (2015-12-15)   AST System

ASTmini – nowa jakość zarządzania oświetleniem ulicznym

Na rynku oświetlenia ulicznego pojawił się nowy sterownik, który odróżnia się od dostępnych dotychczas produktów przede wszystkim wygodą programowania oraz bardzo małą grubością wynoszącą tylko 12,5 mm. Firma AST System jako pierwsza na rynku wypuściła sterownik ustawiany za pomocą smartfona – ASTmini. Wystarczy ściągnąć darmową aplikację ASTmobile, ze sklepu Google Play, zainstalować ją na smartfonie lub tablecie, włączyć bluetooth, odnaleźć sterownik w jego zasięgu i gotowe. Na ekranie telefonu ukazuje się przejrzysta i bardzo przyjazna dla użytkownika aplikacja.


  Użytkownik może połączyć się ze sterownikiem bez otwierania szafy, w której go zainstalowano, np. wprost z samochodu. Nie musi nawet otwierać drzwi pojazdu, co niewątpliwie jest wielką zaletą podczas deszczu lub mrozu. Zdalnie odczyta jego czas, godziny załączeń, położenie na mapie i wiele najpotrzebniejszych danych do natychmiastowej zmiany lub oceny. Za pomocą jednego kliknięcia można ustawić pozycję geograficzną sterownika, na podstawie której sam wyliczy czasy wschodów i zachodów słońca. Użytkownikowi pozostaje tylko ustawić poprawki załączeń według własnego uznania. Do tego może ustawić do 3 przerw nocnych, a godziny załączeń i wyłączeń może dopasować indywidualnie dla każdego dnia. Wielką zaletą sterownika jest możliwość dodania aż 20 wyjątków, a zakładka mapa pozwoli zlokalizować nam wszystkie zarządzane przez nas sterowniki. Praca ze sterownikiem ASTmini tworzy nowe podejście do problemu odpowiedniego ustawienia oświetlenia. Sprawia, że każde zadania jest teraz po prostu ciekawsze.
 
Czy to koniec problemów z dotarciem do trudno dostępnych szaf oświetleniowych? Czy ASTmini zrewolucjonizuje rynek oświetlenia ulicznego w Polsce i czy inne firmy podążą drogą wyznaczoną przez AST System? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już wkrótce.
 
Źródło: AST System

Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW