Oświetlenie profesjonalne | zasilanie i sterowania  (2016-03-03)   AST System

ASTmidi – kolejny sterownik do sterowania oświetleniem ulicznym

Po ASTmini firma AST System zaoferowała kolejny produkt – sterownik oświetlenia ulicznego ASTmidi. Funkcjonalność ta sama, czyli sterowanie za pomocą smartfona poprzez darmową aplikację ASTmobile i bluetooth.

  Wystarczy ściągnąć darmową aplikację ASTmobile, ze sklepu Google Play, zainstalować ją na smartfonie lub tablecie, włączyć bluetooth, odnaleźć sterownik ASTmidi w jego zasięgu i gotowe. Na ekranie telefonu ukazuje się przejrzysta i bardzo przyjazna dla użytkownika aplikacja.
 
Użytkownik może znaleźć sterownik nawet siedząc w samochodzie, bez otwierania szafy sterowniczej. Nie musimy nawet otwierać drzwi samochodu, co niewątpliwie jest wielką zaletą podczas deszczu lub mrozu. Zdalnie odczytamy czas, godziny załączeń, położenie na mapie i wiele najpotrzebniejszych danych do natychmiastowej zmiany lub oceny. Za pomocą jednego kliknięcia możemy ustawić pozycję geograficzną sterownika, na podstawie której sam wyliczy on czasy wschodów i zachodów słońca. Użytkownikowi pozostaje tylko ustawić poprawki załączeń według własnego uznania. Do tego może ustawić do 3 przerw nocnych, a godziny załączeń i wyłączeń może dopasować indywidualnie dla każdego dnia. Wielką zaletą sterownika jest możliwość dodania aż 20 wyjątków, a zakładka mapa pozwoli zlokalizować nam wszystkie zarządzane przez nas sterowniki.
 
 
Źródło: AST System

Treści powiązane:Komentarze:


OŚWIETLANIE OBIEKTÓW